Základní škola Železný Brod, Školní 700, příspěvková organizace

Školní 700,
468 22  Železný Brod

tel.: 483 389 063
e-mail: zc.inloks-sz@aloksi
Novinky na e-mail:
Novinky na e-mail:
Domů - Matematická soutěž pro žáky 9. tříd

Matematická soutěž pro žáky 9. tříd

22.říjen 2020

Pro žáky devátých tříd se 1. října 2020 konala matematická soutěž v lese na Pelechově. Tříčlenné týmy řešily úlohy, které hledaly pomocí buzoly, protože teprve výsledek určoval, jakým směrem se vydat dál.

Před vyhodnocením soutěže si žáci za odměnu mohli opéct buřt a každý soutěžící obdržel pamětní tričko.

  

Naše tři tříčlenná družstva vzorně reprezentovala naši školu. Tým ve složení: Ivan Matiko, František Šilhán a Martin Roštejnský vybojoval 1. místo. Na 4. místě se umístilo družstvo děvčat ve složení Nikol Brunclíková, Linda Vajdáková a Tina Šťastná a 8. místo získal tým Monika Kutěnová, Barbora Kaplanová a Zuzana Šilhánová.

Všichni si zaslouží pochvalu za pěkný matematický výkon.

Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci naší školy!