Domů - Organizační pokyny - od 18. 11.

Organizační pokyny - od 18. 11.

16.listopad 2020

Vážení rodiče,

vzhledem k současné situaci Vás chceme informovat o odložení třídních schůzek a schůzky třídních důvěrníků. Pokud se situace zlepší, budeme Vás včas informovat o konání schůzek.

Od 18. 11. se vrací do školy k prezenční výuce žáci 1. a 2. tříd. Školní družina je zajištěna.

Připomínáme zákonnou povinnost omlouvat děti z vynechaných online hodin do 3 kalendářních dnů od začátku absence, a to vždy vyučujícímu dané hodiny. K omlouvání využijte nejlépe e-mail vyučujícího nebo Bakaláře, kde je nutné zvolit Obecnou zprávu, aby se omluvenka dostala k vyučujícímu. Vznikají pak neomluvené hodiny, o nichž rodiče budeme informovat.

Žádáme žáky a rodiče, kteří si oběd vyzvedávají ve školní jídelně do jídlonosičů, aby si pro oběd od 18. 11. 2020 chodili zadním vchodem jídelny do 11 hodin.

Děkujeme za pochopení.

Ředitelství školy